Twilight Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Forum

Twilight Forums BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте се

 

 Любима книга от поредицата..

Go down 
+2
Krisi7o
Seth Cohen*
6 posters

Любима книга от поредицата?
Здрач
Любима книга от поредицата.. I_vote_lcap25%Любима книга от поредицата.. I_vote_rcap
 25% [ 2 ]
Новолуние
Любима книга от поредицата.. I_vote_lcap13%Любима книга от поредицата.. I_vote_rcap
 13% [ 1 ]
Затъмнение
Любима книга от поредицата.. I_vote_lcap38%Любима книга от поредицата.. I_vote_rcap
 38% [ 3 ]
Зазоряване
Любима книга от поредицата.. I_vote_lcap24%Любима книга от поредицата.. I_vote_rcap
 24% [ 2 ]
Общо гласове : 8
 

АвторСъобщение
Seth Cohen*
Супер Фен
Супер Фен
Seth Cohen*


Male Брой мнения : 690
Age : 29
Registration date : 01.02.2009

Любима книга от поредицата.. Empty
ПисанеЗаглавие: Любима книга от поредицата..   Любима книга от поредицата.. I_icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 6:48 pm

Ами .. след като поредицата на Здрач вече излезе на български.. можете да си кажете мнението за нея.. и коя ви е любимата книга.. ще се радвам ако ги изброите по най-любима,по-любима и т.н и да обясните защо..


При мен са така ... здрач- началото на историята .. винаги е вълнуващо.. после Затъмнение-много хубави моменти .. но и много дразнещи.. и новолуние.. - трябва да е последна .. но още не съм чел Зазоряване.. не ми харесва защото Бела там малко ме дразни..
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bg.all-up.com
Krisi7o
Супер Фен
Супер Фен
Krisi7o


Female Брой мнения : 464
Age : 31
Местожителство : Стаята на Едуард:))
Хоби : Форуми =)
Характер : Труден...
Registration date : 07.08.2009

Любима книга от поредицата.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга от поредицата..   Любима книга от поредицата.. I_icon_minitimeСъб Сеп 05, 2009 12:32 am

Ами аз не мога да кажа само 1 книга, която ми е любима, затова и не съм гласувала по-горе.. Общо взето всички ми харесват....
Ест ще уважа молбата на Админа и ще ги кажа и по ред..

За мен са така: 1."Здрач", защото в началото е супер интересно, как се заражда любовта им и разбират, че не могат един без друг... 2."Зазоряване" - хипер яка е, много интересна и грабваща... Края е върховен!!! (Даже ми е сред любимите реплики..) 3."Затъмнение" - хубава е и ти грабва вниманието... Като я отвориш и не можеш да се спреш да четеш.. :-)) 4."Новолуние".. Не мислех да е на последно място, но самата книга е толкова тъжна, че ми се свива сърчицето като я чета.. Не знам как я дочетох докрай... Обаче признавам - чувствата и мъката на Бела са описани страхотно, аз направо имах чувството, че нейните чувства са и мои.. (Не че след това не преживях подобно нещо, ама карай.. :-D ). Иначе книгата е интересна, обаче Джейк пак ме дразнеше...
Та така, иначе всички книги ми харесват и с удоволствие ги чета отново... :-)) :-))


Едит: Цецо, може ли да питам защо не си споменал нищо за "Среднощно Слънце"? Вярно, че не е точно книга, ама все пак.. Знам ли, има си и своето обаяние "книгата" и е много интересна... Мен лично ме изненада, не очаквах Едуард да е бил в гората, докато тя спеше.. И т'ва с капачката беше супер!.. :-))
Върнете се в началото Go down
Seth Cohen*
Супер Фен
Супер Фен
Seth Cohen*


Male Брой мнения : 690
Age : 29
Registration date : 01.02.2009

Любима книга от поредицата.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга от поредицата..   Любима книга от поредицата.. I_icon_minitimeСъб Сеп 05, 2009 9:25 am

Книгата не излязла на българския пазар.. а и май не е дописана цялата.. така че.. няма място тук..
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bg.all-up.com
Edward_Bella
Супер Фен
Супер Фен
Edward_Bella


Male Брой мнения : 426
Age : 34
Местожителство : Плевен
Хоби : Много са
Характер : Добър
Registration date : 04.09.2009

Любима книга от поредицата.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга от поредицата..   Любима книга от поредицата.. I_icon_minitimeНед Сеп 06, 2009 4:29 pm

Аз мога да кажа,че две от книгите са ми любими,но гласувах за "Затъмнение"
Върнете се в началото Go down
Seth Cohen*
Супер Фен
Супер Фен
Seth Cohen*


Male Брой мнения : 690
Age : 29
Registration date : 01.02.2009

Любима книга от поредицата.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга от поредицата..   Любима книга от поредицата.. I_icon_minitimeВто Сеп 08, 2009 1:21 pm

А защо за Затъмнение .. и коя е другата..
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bg.all-up.com
Edward_Bella
Супер Фен
Супер Фен
Edward_Bella


Male Брой мнения : 426
Age : 34
Местожителство : Плевен
Хоби : Много са
Характер : Добър
Registration date : 04.09.2009

Любима книга от поредицата.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга от поредицата..   Любима книга от поредицата.. I_icon_minitimeВто Сеп 08, 2009 2:36 pm

Другата е "Здрач",ами гласувах за "Затъмнение",защото тя ми е най-любимата.
Върнете се в началото Go down
No_CoNnEcTiOn
Супер Фен
Супер Фен
No_CoNnEcTiOn


Male Брой мнения : 575
Age : 29
Местожителство : София
Хоби : Филми,музика и спорт
Характер : забавен ;)
Registration date : 11.05.2009

Любима книга от поредицата.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга от поредицата..   Любима книга от поредицата.. I_icon_minitimeСъб Окт 10, 2009 10:19 pm

На мен най-ми харесва Новолуние , защото има много емоция и най-много съм съчуствал на Бела и Ед в тази книга..е също и на Джейкъб...
Върнете се в началото Go down
evito1213
Леко зарибен
Леко зарибен
evito1213


Female Брой мнения : 5
Age : 28
Местожителство : гр. Видин
Хоби : да слушам музика и гледам Twilight
Характер : забавна
Registration date : 31.12.2009

Любима книга от поредицата.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга от поредицата..   Любима книга от поредицата.. I_icon_minitimeЧет Дек 31, 2009 6:40 pm

Най-много ми харесва Затъмнение, заради заплетените мисли и случки на Бела.
Върнете се в началото Go down
lokresia
Леко зарибен
Леко зарибен
lokresia


Female Брой мнения : 3
Age : 30
Хоби : Пиша
Характер : Приемлив
Registration date : 25.07.2010

Любима книга от поредицата.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга от поредицата..   Любима книга от поредицата.. I_icon_minitimeНед Юли 25, 2010 10:52 pm

Затъмнение, защото в нея са разкрити най-много чувства. Можем да видим геройте такива, каквито са в действителност без лъжи и измами Любима книга от поредицата.. 15379 .
Върнете се в началото Go down
http://swpo.forumotion.com/forum.htm
Seth Cohen*
Супер Фен
Супер Фен
Seth Cohen*


Male Брой мнения : 690
Age : 29
Registration date : 01.02.2009

Любима книга от поредицата.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга от поредицата..   Любима книга от поредицата.. I_icon_minitimeПон Юли 26, 2010 10:43 am

Добре дошла! Иначе след филма трета книга малко повече ми харесва...
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bg.all-up.com
Sponsored content





Любима книга от поредицата.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима книга от поредицата..   Любима книга от поредицата.. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любима книга от поредицата..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Любима група
» Любима песен
» Любима песен от саундтрака?
» Любимата ви книга
» Коя ви е любимата книга от излезлите у нас през 2009?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight Forum :: За Здрачохолици :: Анкети-
Идете на: