Twilight Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Forum

Twilight Forums BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте се

 

 Последен изход/Final Destination..

Go down 
АвторСъобщение
Seth Cohen*
Супер Фен
Супер Фен
Seth Cohen*


Male Брой мнения : 690
Age : 29
Registration date : 01.02.2009

Последен изход/Final Destination.. Empty
ПисанеЗаглавие: Последен изход/Final Destination..   Последен изход/Final Destination.. I_icon_minitimeСъб Сеп 12, 2009 11:39 pm

Хайде фенове на трилърите.. какво мислите за поредицата? А какво очаквате от новия филм.. и какви са ви мненията ако вече сте го гледали.. Кажете си.. няма да ви последва смърт.. ;]~

Според мен поредицата е много еднообразна по отношение на главната идея.. а тоест.. Получават видение и няколко човека се спасяват от смърта за известно време но после тя ги гони под определен ред.. но разбира се .. във всички филми еднаквата идея е изпълнена по различни начини.. не съм гледал последния филм.. защото нямам години за кино.. а не е излязъл с хубаво качество.. ще търся начин да ида на кино.. та .. единствения .. хепи енд според мен .. който е възможен .. а в тази поредиза хепи енда не е от задължителните неща.. е във втората част.. като главните герои остават живи .. но за сметка на това умират други (хайде да не спойлвам.. )

Гледайте ги ако не сте.. и драснете някой ред.. много са добри филмчетата за годините си..
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bg.all-up.com
 
Последен изход/Final Destination..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight Forum :: Всичко освен Здрач :: Кино :: Филми-
Идете на: