Twilight Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Forum

Twilight Forums BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте се

 

 Доволни ли сте

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Nightmare.
Здрачохолик
Здрачохолик
Nightmare.


Female Брой мнения : 253
Age : 28
Хоби : Лиготияя^^
Характер : No Komment..
Registration date : 08.03.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 10:13 pm

Доволни ли сте от администраторския подбор?
Защо?
Според вас, вършат ли си задълженията?
Някакви препоръки към тях?
Върнете се в началото Go down
Seth Cohen*
Супер Фен
Супер Фен
Seth Cohen*


Male Брой мнения : 690
Age : 29
Registration date : 01.02.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 10:15 pm

Аз не съм доволен от Seth Cohen* много бавно копеле е .. :-D
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bg.all-up.com
Nightmare.
Здрачохолик
Здрачохолик
Nightmare.


Female Брой мнения : 253
Age : 28
Хоби : Лиготияя^^
Характер : No Komment..
Registration date : 08.03.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 10:19 pm

Хах! Цецо разби ме :-D

та моето мнение е, че Цецо е добър админ, НО (винаги има''но''' :-D ) мисля че Ели не си върши задълженията. може да има много за учене.. знам и аз съм затънала до уши сега тая година с изпитите, но може да отдели един половин чес да добави емотиконки, или да редктира темите.
Без да се обижда - не съм доволна. :-))
*моля без засегнати :-D *
Върнете се в началото Go down
Bloodsucker
Супер Фен
Супер Фен
Bloodsucker


Female Брой мнения : 554
Age : 29
Местожителство : София
Хоби : all about Twilight ;]
Характер : ~~~(*)~~~
Registration date : 15.02.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 9:48 pm

Честни казано нямам и 15 свободни минути, но багодаря, че ме попита как съм и дали ми е лесно и дали изобщо имам някакво време :boring: Винаги , когато мога влизам в сайта и наглеждам темите...какво им е за редактиране и не виждам какво толкова им има на тези емотикони? Съжалявам, че не съм особено мила, ама...
Върнете се в началото Go down
Seth Cohen*
Супер Фен
Супер Фен
Seth Cohen*


Male Брой мнения : 690
Age : 29
Registration date : 01.02.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 9:51 pm

Да но си на училище на смени нали.. би трябвало аз въобще да не влизам тука.. ама пиша все пак.. по цял ден съм на училище и като изключим стотицте думи и десеткие задачи по математика.. все пак влизам.. и да ви кажа уча в нас .. не в училище както повечето си мислят.. и наистина уча по около 1-2 часа .. влизам .. не съм много добър админ.. даже никак.. ама се старая.. Very Happy (едва ли .. )
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bg.all-up.com
Nightmare.
Здрачохолик
Здрачохолик
Nightmare.


Female Брой мнения : 253
Age : 28
Хоби : Лиготияя^^
Характер : No Komment..
Registration date : 08.03.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:09 pm

Виж Ели, аз не исках да те убидя. (да не си помислиш нещо такова) просо за етмите.. гледай да ги обновяваш, да слагаш нови, нови категории.. а относно емотикомите наистина са ужасно малко.. но ти си админа :-))
Върнете се в началото Go down
Seth Cohen*
Супер Фен
Супер Фен
Seth Cohen*


Male Брой мнения : 690
Age : 29
Registration date : 01.02.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:11 pm

емотинки ще се добавят.. моля ви да не споменавате повече за тях.. защото ще има bannishment..
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bg.all-up.com
Nightmare.
Здрачохолик
Здрачохолик
Nightmare.


Female Брой мнения : 253
Age : 28
Хоби : Лиготияя^^
Характер : No Komment..
Registration date : 08.03.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:13 pm

добре, но без да се обновява форума.. той ще западне и за нищо няма да става. Разчистете малко темите (старите) сложете нови. е, това и ние можем да го направим, но малко разчистете.
Лочно аз ако бях админ, щях да си обновявам форума абсолютно всеки ден, щото ако не полагаме усилия след наколко месеца форума ще прилича на парцал. Сега влизат 4-5 човека. ако обновявахте повече, щеше да привлича внимание и щяхме да имаме не 4-5 човека, а 400-500...


Последната промяна е направена от Nightmare. на Вто Сеп 29, 2009 10:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Bloodsucker
Супер Фен
Супер Фен
Bloodsucker


Female Брой мнения : 554
Age : 29
Местожителство : София
Хоби : all about Twilight ;]
Характер : ~~~(*)~~~
Registration date : 15.02.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:14 pm

такам...като за начало...това, че съм админ не значи че само аз трябва да слагам и това че съм админ не значи че всичктата отговорност трябва да падне на моите рамене....слагай и ти нови теми....предлагай категории като искаш толкова...кажи какво предложение си дала и не сме изпълнили....???? И аз си имам личен живот и не мога да правя само това, което ти се иска, и ти си имаш "Музика да гледаш", ама не виждам да има нови теми в нея, но не ти правя забележки...Последно време най-честите ти теми, които правиш са да викаш на хората и че все не си доволна от нещо...дизайна-ок сменихме го, сложихме още емотикони, колко пъти ти сменяхме името (максимум 2 смени на потребителско име). Прекратявам до тук!
Върнете се в началото Go down
Nightmare.
Здрачохолик
Здрачохолик
Nightmare.


Female Брой мнения : 253
Age : 28
Хоби : Лиготияя^^
Характер : No Komment..
Registration date : 08.03.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:18 pm

е, добре. аз не съм искала да съм мод на музика, защото нямам какво да обновявам. тоест, ако имах повече права щях да направя от форума - цвете... но ..
а и ти щом не можеш да се справиш с админския пост.. тогава защо си админ???
Върнете се в началото Go down
Seth Cohen*
Супер Фен
Супер Фен
Seth Cohen*


Male Брой мнения : 690
Age : 29
Registration date : 01.02.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:20 pm

Спрете моля ви.. и двете страни ще пострадат не се карайте.. всички искания на потребителите се разглеждат и примат или не ..зависи от стойността им.. админите не са само за да разчистват темите (което всъщност не е зле да правят) модераторите са за тази работа.. докато няма модератори на дадена тема тя се регулира от админа.. а модераторите си отговарят за тяхните си теми.. надявам се съм бил ясен..
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bg.all-up.com
Nightmare.
Здрачохолик
Здрачохолик
Nightmare.


Female Брой мнения : 253
Age : 28
Хоби : Лиготияя^^
Характер : No Komment..
Registration date : 08.03.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:23 pm

еми хубаво. айде да не ти преча си обирам боклуците.
Върнете се в началото Go down
Seth Cohen*
Супер Фен
Супер Фен
Seth Cohen*


Male Брой мнения : 690
Age : 29
Registration date : 01.02.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:24 pm

Не пречиш.. на никого.. спокойно.. исканията ще се изпълнят..и ще се радвам да чуя другите ти предложения за Цветния форум..
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bg.all-up.com
Seth Cohen*
Супер Фен
Супер Фен
Seth Cohen*


Male Брой мнения : 690
Age : 29
Registration date : 01.02.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:27 pm

..Да станеш модератор не е да фанеш някой пътен хакер.. и да драсне 20 съобщения.. това според мен е глупаво.. просто може да рекламирате форума да кажеш.. ей чш.. боклук.. пиши 20 мнения .. и ще ти цъкна на играта.. и никой не дава нареждания .. всички предлагат.. не знам как го разбираш..
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bg.all-up.com
Nightmare.
Здрачохолик
Здрачохолик
Nightmare.


Female Брой мнения : 253
Age : 28
Хоби : Лиготияя^^
Характер : No Komment..
Registration date : 08.03.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:28 pm

аз не искам да съм модератор. там е работата. защо да участвам в конкурс насила? Ти си админ. Това е твоят форум (е, всъщност е на цецо, но така да се каже) :-D тааа ти си имаш отговорности. аз съм обикновен потребител и на практика не мога да ти се упра на малкия пръст. ти командваш. аз просто ти давам приятелски съвет - да обръщаш повече внимание на форума. 15 мин обновление, няма да те убият.
Върнете се в началото Go down
Bloodsucker
Супер Фен
Супер Фен
Bloodsucker


Female Брой мнения : 554
Age : 29
Местожителство : София
Хоби : all about Twilight ;]
Характер : ~~~(*)~~~
Registration date : 15.02.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:31 pm

ако не си забелязала никой не командва и това не е нито моя форум, нито на Цецо, това е форума на потребителите
Върнете се в началото Go down
Nightmare.
Здрачохолик
Здрачохолик
Nightmare.


Female Брой мнения : 253
Age : 28
Хоби : Лиготияя^^
Характер : No Komment..
Registration date : 08.03.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:33 pm

но нищо не може да стане без вашето разрешение нали?
Върнете се в началото Go down
Seth Cohen*
Супер Фен
Супер Фен
Seth Cohen*


Male Брой мнения : 690
Age : 29
Registration date : 01.02.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:33 pm

не е така .. ние сме наравно с вас потребители.. просто се грижим за форума равни сме.. до колкото е възможно ( изключвам половата дискриминация) това че сме админи нищо не променя.. може да влизаме в спорове с потребители,но не да претендираме с това че сме админи .. ами с това че от нашата гледна точка това е правилното и се изясняваме..
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bg.all-up.com
Seth Cohen*
Супер Фен
Супер Фен
Seth Cohen*


Male Брой мнения : 690
Age : 29
Registration date : 01.02.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:35 pm

ако не ме изпрвари някой .. съжелявам за двойния пост..

Нашето разрешение е обсъждано с потребители.. не може ей така просто да решим да баннем примерно Крисито.. (нзз що така ми дойде.. ) обсъждаме и така.. правим теми/категории с обсъждане и това е ..
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bg.all-up.com
Nightmare.
Здрачохолик
Здрачохолик
Nightmare.


Female Брой мнения : 253
Age : 28
Хоби : Лиготияя^^
Характер : No Komment..
Registration date : 08.03.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:36 pm

моя съвет е само един. той е чисто приятелски. не искам да се заяждам с никой. просто... админите - вършете си по-добре работата. например има доста теми, които могат направо да се изпратят в коша.
Върнете се в началото Go down
Seth Cohen*
Супер Фен
Супер Фен
Seth Cohen*


Male Брой мнения : 690
Age : 29
Registration date : 01.02.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:37 pm

темите които се ипращат в коша се изпращат масово.. и най-вече са не старите теми.. а локнатите..
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bg.all-up.com
Nightmare.
Здрачохолик
Здрачохолик
Nightmare.


Female Брой мнения : 253
Age : 28
Хоби : Лиготияя^^
Характер : No Komment..
Registration date : 08.03.2009

Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitimeВто Сеп 29, 2009 10:40 pm

хайде да приключим с тази тема. вие си решавате дали да обновявате или не.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Доволни ли сте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Доволни ли сте   Доволни ли сте I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Доволни ли сте
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight Forum :: Форум :: Екип-
Идете на: