Twilight Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Forum

Twilight Forums BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте се

 

 Сменят Виктория

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Bloodsucker
Супер Фен
Супер Фен
Bloodsucker


Female Брой мнения : 554
Age : 29
Местожителство : София
Хоби : all about Twilight ;]
Характер : ~~~(*)~~~
Registration date : 15.02.2009

Сменят Виктория Empty
ПисанеЗаглавие: Сменят Виктория   Сменят Виктория I_icon_minitimeЧет Авг 06, 2009 10:24 am

Сменят Рашел в Затъмнение с Брайс Далас Хауард. Изпратихме на Съмит петиция с около 6 000 гласа, за да предотвратим това.

Ние от Summit Entertainment сме разочаровани от скорошните коментари на Rachelle Lefevre, които опитват да изкарат за нейните решения, що се отнася до кариериерата й, виновно студиото. Изборът и да дискутира нейната версия за конфликта на интереси принуди студиото да изясни някои неща:

* На представителите на госпожица Lefevre още през април беше съобщено, че снимките на THE TWILIGHT SAGA: ECLIPSE ще започнат в началото на август.

*Ако г-ца Lefevre беше толкова отдаден на това да бъде част от TWILIGHT сагата, смятаме, че тя и нейните представители трябваше да ни включат в решението и да работи по друг филм, който ще се снима по времето на THE TWILIGHT SAGA: ECLIPSE.

* Summit бяха информирани за задълженията на г-ца.Lefevre към BARNEY’S VERSION чак на 20.07.09, а тя е приела да участва във филма в началото на юни . Summit се надяваха, че тя ще бъде на разположение да изпълнисвоята част от задълженията си за репетиции и заснемане на THE TWILIGHT SAGA: ECLIPSE. Според нас скриването на информацията за конфликт за времето на снимките на двете продукции може да са приеме като липса на дух на сътрудничество, което би се отразила на цялата продукция.

*Още повече, че г-ца Lefevreприе роля в друг филм, който изиксва нейното присъствие в Европа, по времето на репетициите и поне 10 дни отснимачния процес на THE TWILIGHT SAGA: ECLIPSE. Този период е много важен, както за репетициите с останлите от екипа, както и за заснемането на определени места, което е възможно в ограничен период от време.

*Обратно на изявлението на г-ца Lefevre, невярно е да се каже, че студиото се е съгласила на 10 дневното и отсъствие. Не става въпрос за тези 10 дни, а за факта, че THE TWILIGHT SAGA: ECLIPSE е голя продукция, която трябва да се съобрази с графика на много актьори.

Остава фактът, че ангажиментът на г-ца Lefevre към другия проект, който беше пазен в тайна до последния момент прави невъзможно участието и в THE TWILIGHT SAGA: ECLIPSE.


Рашел отговаря:

Бях потресена от решението на Съмит да преизберат ролята на Виктория за Eclipse. Бях напълно отдадена на Twilight saga и изиграването на Виктория. Отказах няколко други оферти за филми и избирах само роли, включващи кратки графици за снимки според договора ми със Съмит за сключване на контакти.

Заетостта ми в Barney’s Version е само 10 дни. Съмит се съгласиха с тази опция с оглед на Eclipsе. Въпреки че графикът на продукцията за Eclipse е над 3 месеца, Съмит заявиха, че имат проблем с тези 10 дни и няма да ме включат. Имайки предвид продължителността на снимачния процес на Eclipse никога не съм си и помисляла, че мога да изгубя ролята си заради 10-дневно отсъствие. Бях щастлива с договора си със Съмит и бях напълно подготвена да го уважа и спазя. Съмит избраха просто да изберат нова актриса за ролята.

Изключително съм натъжена, че няма да имам възможността да завърша ролята си на Виктория за публиката на Twilight. Това е една история, кино пътешествие и героиня, които истински обичам и на които съм много отдадена. Винаги ще бъда благодарна за подкрепата на феновете и лоялността им, които получих, откакто бях избрана за ролята и съм наистина наранена от изненадващото решение на Съмит да продължат без мен. Желая на каста и екипът на Eclipse всичко най-добро.
Върнете се в началото Go down
Nightmare.
Здрачохолик
Здрачохолик
Nightmare.


Female Брой мнения : 253
Age : 28
Хоби : Лиготияя^^
Характер : No Komment..
Registration date : 08.03.2009

Сменят Виктория Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сменят Виктория   Сменят Виктория I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 9:48 pm

ЗНАМ!! и като разбрах направо щях да падна на място... тя е перфектна за тази роля..
Не знам защо я сменят..
Върнете се в началото Go down
Bloodsucker
Супер Фен
Супер Фен
Bloodsucker


Female Брой мнения : 554
Age : 29
Местожителство : София
Хоби : all about Twilight ;]
Характер : ~~~(*)~~~
Registration date : 15.02.2009

Сменят Виктория Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сменят Виктория   Сменят Виктория I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 9:50 pm

Сега има петиция, изпртена до Смит и малееее тази Брайс даже вече ходи на тренировките им за битката :molq?: Ужасно еее
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сменят Виктория Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сменят Виктория   Сменят Виктория I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сменят Виктория
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Джеймс,Лорънт и Виктория

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight Forum :: Друго за поредицата Здрач :: Информация за Twilight-
Идете на: