Twilight Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Forum

Twilight Forums BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте се

 

 Моя милост:))

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Krisi7o
Супер Фен
Супер Фен
Krisi7o


Female Брой мнения : 464
Age : 31
Местожителство : Стаята на Едуард:))
Хоби : Форуми =)
Характер : Труден...
Registration date : 07.08.2009

Моя милост:)) Empty
ПисанеЗаглавие: Моя милост:))   Моя милост:)) I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 2:05 am

Хах,че заглавие измислих на темата си... хD
Та такам,здравейте и от мен!!! Нова съм тук,та ме беше срам да Ви пиша,знам ли дали ще ме приемете... :blushhh:
Наистина съм доста срамежлива...Ама айде да си почна с основното..
Казвам се Кристина,на галено Криси или Крис,който както си избере =)) На 17 съм,от град Кърджали.Напоследък доста се зарибих по форумите,защото там срещам наистина готини хора... Надявам се и тук да е така!!! Е,какво още да кажа за мен... Имам по-голяма сестра,която ме влудява понякога,но иначе си я обожавам... Обичам животните,обичам шоколад... Обичам да си фантазирам и мечтая... Обичам да пътувам,обичам и да спортувам,но това не става много често.. (Мързела си казва думата :-D ) Обичам да излизам с приятели,обичам музиката...
Ако някой има въпроси към мен,с удоволствие ще му отговоря...
Бих искала да завържа нови приятелства тук,но дали някой ще иска да ме опознае,не знам... Не че съм нещо особено де...Smile
Върнете се в началото Go down
Seth Cohen*
Супер Фен
Супер Фен
Seth Cohen*


Male Брой мнения : 690
Age : 29
Registration date : 01.02.2009

Моя милост:)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моя милост:))   Моя милост:)) I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 11:07 am

Добре дошла от мен :-))
спомена че обичаш музиката .. таа.. каква музика обичаш и кои са ти любимите изпълнители ..
от къде разбра за форума ?!

надявам се да намериш каквото търсиш тук :-)) ние разбира се ще помагаме с каквото можем ;-)) приятно изкарване от мен във форума.. lol!
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bg.all-up.com
Bloodsucker
Супер Фен
Супер Фен
Bloodsucker


Female Брой мнения : 554
Age : 29
Местожителство : София
Хоби : all about Twilight ;]
Характер : ~~~(*)~~~
Registration date : 15.02.2009

Моя милост:)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моя милост:))   Моя милост:)) I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 12:02 pm

Здрасти и от мен...и аз като Цецо се надявам да се забавляваш и се радваме на присъствието ти.
Как се зариби по Здрач бту?
Четеш ли книгите или си на вълна само филми и ако четеш книгите коя ти е любима?
Любим персонаж?
Най-антипатичен ти е....

Айде стига толкова от мен :-D
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
Супер Фен
Супер Фен
Krisi7o


Female Брой мнения : 464
Age : 31
Местожителство : Стаята на Едуард:))
Хоби : Форуми =)
Характер : Труден...
Registration date : 07.08.2009

Моя милост:)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моя милост:))   Моя милост:)) I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 5:52 pm

Midnight Sun написа:
Добре дошла от мен :-))
спомена че обичаш музиката .. таа.. каква музика обичаш и кои са ти любимите изпълнители ..
от къде разбра за форума ?!

надявам се да намериш каквото търсиш тук :-)) ние разбира се ще помагаме с каквото можем ;-)) приятно изкарване от мен във форума.. lol!

Благодаря!!! :-))
Обичам почти всякаква музика,слушам разнообразни стилове... Имам много любими изпълниотели,като Linkin Park,Nickelbak,3 Doors Down,Deep Purple,Fort Minor и още,и още... ;]~
За форума разбрах от Гугъл.Снощи ми беше доскучало,написах в Гугъла Twilight Forum и намерих това.Видях колко са близки всички тук и реших да се регна...^^
Мерси... :-)) :-))

stupid_lamb написа:
Здрасти и от мен...и аз като Цецо се надявам да се забавляваш и се радваме на присъствието ти.
Как се зариби по Здрач бту?
Четеш ли книгите или си на вълна само филми и ако четеш книгите коя ти е любима?
Любим персонаж?
Най-антипатичен ти е....

Айде стига толкова от мен :-D

Здрасти...^^
По Здрач се зарибих от приятелка,която ми разказа филма.След това го гледах на Кино,а после разбрах,че има и книги по него.Прочетох първата и вече четях Новолуние,когато гледах Здрач на кино отново.Това може би е единствения филм,който съм гледала 2 пъти в киното и не съжалявам.След това прочетох и другите книги...^^
Определено чета книгите.Не съм на вълна само филми,въпреки,че обичам да гледам понякога.За любима книга,не знам... :?
Любим персонаж от Здрач са ми всички от сем. Калън,но по-специално Едуард... Обожавам го тоя човек...така де,вампир хD
Най-антипатичен ми е Аро... Само лицемерничи,жаден за власт... Evil or Very Mad

Благодаря за въпросите,наистина ми беше приятно да отговарям...^^ :-))
Върнете се в началото Go down
Bloodsucker
Супер Фен
Супер Фен
Bloodsucker


Female Брой мнения : 554
Age : 29
Местожителство : София
Хоби : all about Twilight ;]
Характер : ~~~(*)~~~
Registration date : 15.02.2009

Моя милост:)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моя милост:))   Моя милост:)) I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 9:04 pm

Ще очаствап ли в конкурса за модератор...честно казано ще се радвам, ако си една от модераторките :-)) Сигурна съм, че в екипа ни ще бъдат отново Ели. и сигурно Spunk*Ransom-Пами. Ще ни бъде много забавно. Още един въпрос, ако ще искаш да ставаш мод кои теми ще си избереш?
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
Супер Фен
Супер Фен
Krisi7o


Female Брой мнения : 464
Age : 31
Местожителство : Стаята на Едуард:))
Хоби : Форуми =)
Характер : Труден...
Registration date : 07.08.2009

Моя милост:)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моя милост:))   Моя милост:)) I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 9:26 pm

stupid_lamb написа:
Ще очаствап ли в конкурса за модератор...честно казано ще се радвам, ако си една от модераторките :-)) Сигурна съм, че в екипа ни ще бъдат отново Ели. и сигурно Spunk*Ransom-Пами. Ще ни бъде много забавно. Още един въпрос, ако ще искаш да ставаш мод кои теми ще си избереш?

Въпроса е наистина хубав... А дали ще стана мод,не вярвам... Не,че не бих искала,но нямам представа на кой да кажа за форума,а и той трябва да напраи 25 поста и става една мъчна-а-а... Не знам...
Иначе благодаря ти,ако съм модератор,бих избрала или Творчеството,защото обичам да пиша и имам 1-2 историйки,които бих постнала,ама надали ще се осмеля,или Филмите,защото много ги обичам,имам идеи за теми с Филми и така...^^
Иначе мерси пак за въпроса,радвам се,че попита!!! :-)) :-))
Върнете се в началото Go down
Bloodsucker
Супер Фен
Супер Фен
Bloodsucker


Female Брой мнения : 554
Age : 29
Местожителство : София
Хоби : all about Twilight ;]
Характер : ~~~(*)~~~
Registration date : 15.02.2009

Моя милост:)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моя милост:))   Моя милост:)) I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 9:33 pm

Ok... смъквам го на 15 поста и наистина моля ти се пусни историйките си...и аз пиша мое фикче и пускам. Ако искаш виж го You change me :-))
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
Супер Фен
Супер Фен
Krisi7o


Female Брой мнения : 464
Age : 31
Местожителство : Стаята на Едуард:))
Хоби : Форуми =)
Характер : Труден...
Registration date : 07.08.2009

Моя милост:)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моя милост:))   Моя милост:)) I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 9:36 pm

stupid_lamb написа:
Ok... смъквам го на 15 поста и наистина моля ти се пусни историйките си...и аз пиша мое фикче и пускам. Ако искаш виж го You change me :-))
Дам,почнах да го чета,а героинята ми допада много,нали ми е адашка...хD
Е,не само за това де,характера й мн ми харесва,но още не съм прочела всичко.. :-))
Относно моите истории,първата не е много добра,а другата е за Здрач,та знам ли... Мн се чудя...
Върнете се в началото Go down
Bloodsucker
Супер Фен
Супер Фен
Bloodsucker


Female Брой мнения : 554
Age : 29
Местожителство : София
Хоби : all about Twilight ;]
Характер : ~~~(*)~~~
Registration date : 15.02.2009

Моя милост:)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моя милост:))   Моя милост:)) I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 9:47 pm

Ако не ставам нагла, моля те пусниииииии
Върнете се в началото Go down
Seth Cohen*
Супер Фен
Супер Фен
Seth Cohen*


Male Брой мнения : 690
Age : 29
Registration date : 01.02.2009

Моя милост:)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моя милост:))   Моя милост:)) I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 9:49 pm

stupid_lamb написа:
Ако не ставам нагла, моля те пусниииииии

не мисля че можеш повече.. :-D :-D ..
но ако искаш да знаеш в една от моите истории главния герой също ти е адаш.. Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bg.all-up.com
Bloodsucker
Супер Фен
Супер Фен
Bloodsucker


Female Брой мнения : 554
Age : 29
Местожителство : София
Хоби : all about Twilight ;]
Характер : ~~~(*)~~~
Registration date : 15.02.2009

Моя милост:)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моя милост:))   Моя милост:)) I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 9:51 pm

Midnight Sun написа:
stupid_lamb написа:
Ако не ставам нагла, моля те пусниииииии

не мисля че можеш повече.. :-D :-D ..
но ако искаш да знаеш в една от моите истории главния герой също ти е адаш.. Very Happy

Мислиш ли, че не мога....съмняваш ли се в мен...е айде да спрем да флудим в темата на момичето RoCkk
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
Супер Фен
Супер Фен
Krisi7o


Female Брой мнения : 464
Age : 31
Местожителство : Стаята на Едуард:))
Хоби : Форуми =)
Характер : Труден...
Registration date : 07.08.2009

Моя милост:)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моя милост:))   Моя милост:)) I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 9:52 pm

stupid_lamb написа:
Ако не ставам нагла, моля те пусниииииии

Леле... Ами щом искаш,добре... :-)) :-))
Ама като не ти хареса,няма да казвам "Нали ти казах..." :-D
И тъй като явно много искаш да пусна,оставям на Теб да избереш коя от двете истории да е:
Първата се казва "Кръв",завършена е,писах я още в училище и е първата ми история ever,а другата е за "Здрач",нещо като продължение,но моя си история и също не е толкова добра,а и не е завършена,пиша я сега и съм само до 3 глава... Та така,изборът е твой,и двете истории не са нищо особено,но щом искаш да кача,ще кача...^^ :-))
Върнете се в началото Go down
Bloodsucker
Супер Фен
Супер Фен
Bloodsucker


Female Брой мнения : 554
Age : 29
Местожителство : София
Хоби : all about Twilight ;]
Характер : ~~~(*)~~~
Registration date : 15.02.2009

Моя милост:)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моя милост:))   Моя милост:)) I_icon_minitimeПет Авг 07, 2009 9:54 pm

I told you has a brother Jacob and his name is Shut up the Hell :-D
Върнете се в началото Go down
fun desi 1
Леко зарибен
Леко зарибен



Female Брой мнения : 4
Хоби : razhodki
Характер : vinagi dinami4na
Registration date : 14.08.2009

Моя милост:)) Empty
ПисанеЗаглавие: 6te me priemete li?   Моя милост:)) I_icon_minitimeПон Авг 17, 2009 3:47 am

zdr. az sam desi na 23 god. ot gorna oryahovica. zodia kozirog vapreki 4e njmam ni6to ob6to s tjx!!! obi4am da se zabavljvam s prijteli i da xodj na dalgi pazxodki. ta razxogdaiki se edin den, stignax 4ak do Switzerland. tolkova mi xaresa, 4e re6ix da ostana. sled kato gledax filma, pro4etox vsi4ki knigi na nemski i / DA vie ste pravi/ ima mnogo nesaotvetstvia s BG prevoda! xaresa mi publikuvanoto tvor4estvo na Krisi. 6te ima li o6te
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
Супер Фен
Супер Фен
Krisi7o


Female Брой мнения : 464
Age : 31
Местожителство : Стаята на Едуард:))
Хоби : Форуми =)
Характер : Труден...
Registration date : 07.08.2009

Моя милост:)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моя милост:))   Моя милост:)) I_icon_minitimeПон Авг 17, 2009 10:17 am

Благодаря ти за коментара... :-))
Да,ще има още.Историята е завършена (уж),но много неща остават неизяснени,тъй като това беше първият ми опит да пиша и така... :blushhh: :-))
Само да вмъкна,мнението ти трябва да е написано на Кирилица,тук е Забранено да се пише на Латиница... ^^ Наистина съм признателна,че ти харесва,но според мен трябваше да ми пишеш в Коментарите по историята... Както и да е,за мен няма значение.Наистина много се радвам,че ти харесва написаното от мен и ще се постарая скоро да има още..... :-))
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Моя милост:)) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моя милост:))   Моя милост:)) I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Моя милост:))
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight Forum :: Всичко освен Здрач :: Представяне-
Идете на: