Twilight Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Forum

Twilight Forums BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте се

 

 The Orange County/Квартала на Богатите

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Seth Cohen*
Супер Фен
Супер Фен
Seth Cohen*


Male Брой мнения : 690
Age : 29
Registration date : 01.02.2009

The Orange County/Квартала на Богатите Empty
ПисанеЗаглавие: The Orange County/Квартала на Богатите   The Orange County/Квартала на Богатите I_icon_minitimeСъб Сеп 12, 2009 11:43 pm

Ориндж Каунти.. няма човек,който да не го е чувал.. според мен.. а вие следяхте ли го без да дишате..
Поне мен много ми харесва .. любимия ми сериал форевър анд евър.. всичко е изпипано докрай.. изключение прави отказа на Миша да участва в нататъшните серии .. но и без това стана брилиантен филм.. просто нямам никаква критика.. А любимия ми персонаж.. е както сами се досещате.. (ако сте ми видели профила в скайп) Сет Коен,който го играе също много добър актьор,а именно Адам Броуди.. много забавен и положителен образ.. по много причини ми е любим някой лични някой не .. въобще ми е фейвърит.. както и половинката му Самър Робъртс/Рейчъл Билсън..
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bg.all-up.com
Edward_Bella
Супер Фен
Супер Фен
Edward_Bella


Male Брой мнения : 426
Age : 35
Местожителство : Плевен
Хоби : Много са
Характер : Добър
Registration date : 04.09.2009

The Orange County/Квартала на Богатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Квартала на Богатите   The Orange County/Квартала на Богатите I_icon_minitimeНед Сеп 13, 2009 9:48 am

Тва ми е най-любимия сериал :party: Има случки в сериала,които са се случвали и на мен.Между другото по характер аз съм като Сет,но като визия имам мускулите на Раян :-D Абе велик си остава завинаги този сериал! Иначе моят любимец от сериала е Раян Атууд i-am-cool
Върнете се в началото Go down
Seth Cohen*
Супер Фен
Супер Фен
Seth Cohen*


Male Брой мнения : 690
Age : 29
Registration date : 01.02.2009

The Orange County/Квартала на Богатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Квартала на Богатите   The Orange County/Квартала на Богатите I_icon_minitimeНед Сеп 13, 2009 10:46 am

Еее още един фен.. браво.. на мен пък Сет ми е най-големия любимец..
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bg.all-up.com
Nightmare.
Здрачохолик
Здрачохолик
Nightmare.


Female Брой мнения : 253
Age : 28
Хоби : Лиготияя^^
Характер : No Komment..
Registration date : 08.03.2009

The Orange County/Квартала на Богатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Квартала на Богатите   The Orange County/Квартала на Богатите I_icon_minitimeПон Сеп 14, 2009 10:03 am

Хъх и на мен. :-D преди много ми харесваше да го гледам, номи омръзна ../
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Orange County/Квартала на Богатите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Orange County/Квартала на Богатите   The Orange County/Квартала на Богатите I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The Orange County/Квартала на Богатите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight Forum :: Всичко освен Здрач :: Кино :: Сериали-
Идете на: