Twilight Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Forum

Twilight Forums BG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте се

 

 Истории ..

Go down 
+2
No_CoNnEcTiOn
Ferice ~
6 posters
АвторСъобщение
Ferice ~
Леко зарибен
Леко зарибен
Ferice ~


Female Брой мнения : 69
Age : 27
Хоби : да пиша, да чета, да рисувам .. много неща ;]
Характер : ексцентричен, бунтарски ;]
Registration date : 28.11.2009

Истории .. Empty
ПисанеЗаглавие: Истории ..   Истории .. I_icon_minitimeСъб Дек 26, 2009 6:20 pm

Споделете някои забележителни случки и истории от живота си .. От страшни, до смешни и странни ..


Ето нещо от мен:

Преди две години на село, по време на лятната ваканция, една нощ беше много задушно. Баба беше отворила вратата на стаята (от която като излезеш, се оказваш в коридора) и беше отворила малкото прозорче в коридора, за да влиза хлад. Преди да се приберем бяхме на рожден ден на една колежка на баба и там изпих една чаша кафе, заради която не можех да заспя. Въртях се в леглото, докато изведнъж чух странен звук под прозореца. Сякаш някой влачеше тенеке по пътечката (те беше съвършено равна), но звукът сякаш "стоеше на едно място" .. confused Искам да кажа, сякаш тенекето си стоеше на едно място, а пътечката се движеше под него. Направо умрях от уплах. Реших, че нещо ми се причува и за да си докажа сама това, сложих глава под възглавницата (защото ако действително звукът бе плод на въображението ми, то аз ще продължа да го чувам толкова ясно). Резултатът бе, че продължих да чувам звука заглушено - сякаш някое куче да лае на пет метра от вас и вие да притиснете длани към ушите си .. пак ще го чувате, нали ? .. Но заглушено.
Така стоях може би петнадесет минути, докато чух как звукът се отдалечава и разбрах, че поема надолу към лятната кухня. confused
Върнете се в началото Go down
http://www.album.bg/waliishusha
No_CoNnEcTiOn
Супер Фен
Супер Фен
No_CoNnEcTiOn


Male Брой мнения : 575
Age : 29
Местожителство : София
Хоби : Филми,музика и спорт
Характер : забавен ;)
Registration date : 11.05.2009

Истории .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истории ..   Истории .. I_icon_minitimeПон Дек 28, 2009 12:32 am

Сега като си го представях и ме хвана страх affraid Very Happy Аз ако бях на твоето място щях да изтичам да си затворя вратата и обратно в леглото по възможно най-бързия начин Very Happy
Върнете се в началото Go down
Bloodsucker
Супер Фен
Супер Фен
Bloodsucker


Female Брой мнения : 554
Age : 29
Местожителство : София
Хоби : all about Twilight ;]
Характер : ~~~(*)~~~
Registration date : 15.02.2009

Истории .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истории ..   Истории .. I_icon_minitimeПон Дек 28, 2009 1:14 am

Аз се сещам как преди много исках морско свинче и баща ми и майка ми викат, че ще ми вземат, ако си махна костенурките, а аз ги имам от 3 години и викам:
-Това никога не бих го направил, все едно мен да сте ме сменили за морско свинче, когато съм била на 3
И тати ми отговаря:
- Леле, как не сме се сетили, щяло е да ни излезе толкова по-евтино!
Върнете се в началото Go down
Seth Cohen*
Супер Фен
Супер Фен
Seth Cohen*


Male Брой мнения : 690
Age : 29
Registration date : 01.02.2009

Истории .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истории ..   Истории .. I_icon_minitimeПон Дек 28, 2009 10:20 am

Истории .. RoflИстории .. RoflИстории .. RoflИстории .. RoflИстории .. Rofl
Върнете се в началото Go down
https://twilight-bg.all-up.com
No_CoNnEcTiOn
Супер Фен
Супер Фен
No_CoNnEcTiOn


Male Брой мнения : 575
Age : 29
Местожителство : София
Хоби : Филми,музика и спорт
Характер : забавен ;)
Registration date : 11.05.2009

Истории .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истории ..   Истории .. I_icon_minitimeПон Дек 28, 2009 10:55 pm

Хората са прави :-D :-D
Върнете се в началото Go down
guest001




Male Брой мнения : 1
Хоби : lov
Характер : valchi
Registration date : 10.01.2012

Истории .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истории ..   Истории .. I_icon_minitimeВто Яну 10, 2012 3:44 am

деца спрете с тея глупости... Аз искам да сам вамппир аз пък въруколак .... НЕ ПОЖЕЛАВАЙТЕ ТОВА ПРОКЛЯТИЕ... на много места чета безмисленни коментари и изтори.. И теории как да станеш такъв... ЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНОВСЕГА ТОВА КОЕТО ЩЕ ВИ ИЗДАМ..... Пулсът се ускорява... крувта във вените започва за кипи.. гърдите се разширяват от горещината на кръфта .... Сърцето бие толкова ускорено че чак очите ти пулсират... БОЛКАТА Е ТОЛКОВА УЖАСНА ЧЕ ИМАШ ЧУВСТВОТО ЧЕ УМИРАШ..... Всяка нощ при пълнолуние нещо ужасно броди из горите... нещо което вие трябва да се молите да не виждате... Не можете да ни спрете .. Всичко сега започва ... Но можете да стоите във вас и да кротувате... ТОВА КОЕТО СМЕ НИЕ НЕ Е СЪДБА ИЛИ ИЗБОР , ТОВА Е ПРОКЛЯТИЕ..... Спрете да ни тарсите ... ЗА ДА НЕ ВИ НАМЕРИМ НИЕ.... Живейте си живота такъв какъвто е .. не усложнявайте бъдещето си... Тайната как мога да стана .... тая дума е забранено да я изричам и пиша .. но вие се сещате ... как мога да стана НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕ РАЗБРАНА ОТ ВАС ... Бъдете това което сте а оставете митовете и легендите за нас да почиват в мир...... И помнете НЯМА НЕВЪЗМОЖИ НЕЩА ..... Скоро всичко ще излезе на яве.... Извинявам се за грешките допуснати в писанията ми , просто нямам време трябва да трагвам днес е пълнолуние все пак Wink ... Вече знаете че ние съществуваме ... Не говорете за нас...
Върнете се в началото Go down
Krisi7o
Супер Фен
Супер Фен
Krisi7o


Female Брой мнения : 464
Age : 31
Местожителство : Стаята на Едуард:))
Хоби : Форуми =)
Характер : Труден...
Registration date : 07.08.2009

Истории .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истории ..   Истории .. I_icon_minitimeСъб Юни 01, 2013 11:31 am

Пич, виж ся, не че нещо, ама не си ли се вкарал и ти малко ПРЕКАЛЕНО много във филма? Лол, вълк .. Окей .. Аз съм катерица ..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Истории .. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истории ..   Истории .. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Истории ..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight Forum :: Всичко освен Здрач :: Чат-
Идете на: